Telefon:
0532 514 24 91 - 0545 563 64 45
Sosyal Sayfalar:

Okan Apart

Kefken Okan Apart, Kocaeli ilinin Kandıra'ya bağlı en büyük tatil köylerinden olan Kefken’de yer almaktadır.

Okan Apartın yapımı 2014 yılında bitmiş olup, siz değerli misafirlerimizi rahat ettirebilecek her şey düşünülerek tasarlandı.

Apartımız toplam 13 adet daireden oluşmaktadır. Bu dairelerimizin 12 tanesi 1+1 olup 4 kişinin rahatlıkla konaklayacağı şekilde olup , 1 tanesi ise 2+1 olup toplamda 6 kişiye kadar ailelerin konaklayabileceği daire şeklindedir.

Okan Apart en yakım kumsala 3-5 dk yürüme mesafesinde yer almaktadır. Apartımıza en yakım plaj olan Kumcağız Plajıdır.

Kumcağız Plajı; sahili tamamen kumdan oluşmakta olup deniz sığdır. Doğal liman görünümünde olan kumcağız plajı bu özelliği sayesinde en güvenli sahillerimizin başında gelmektedir.

Kefken Merkezde yer alan Kapri Kayalıkları ise Apartımıza ikinci uzaklıkta yer alan denize girilebilecek yerler arasında gelmektedir. Kayalıklardan oluşan Kapri Kefken’de en çok tercih edilen yerlerin arasında gelmektedir.

Misafirlerimizin araçları ile ulaşabilecekleri bir diğer plaj ise Cebeci plajıdır. Cebeci geçtiğimiz yıllarda Mavi bayrak ile taçlandırılmıştır.  

Okan Apartımız konum açısından İstanbul'a çok yakın olup özel araç ile 2-3 saatte apartımızda tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabileceksiniz. Ayrıca ulaşım imkanı da çok rahat olup her yarım saatte bir apartımzın hemen önünden geçen halk otobüsleri ile gideceğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz.

 

DUYURULAR